
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021269-122219
PT00001882 Rivian поліуретановий сайлентблок передній переднього важеля v18
1 144 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
90587 Rivian; 90587 Rivian; PT00001882 Rivian; PT00001882 Rivian; PT00001884 Rivian; PT00001884 Rivian; PT00001878 Rivian; PT00001878 Rivian; B756040 Rivian; B756040 Rivian.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 70,2 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,2 мм |
| Довжина втулки | 69,2 мм |
| Довжина обойми | 36,2 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Rivian |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | R1T |
| Оригінальний бренд і номер | Rivian 90587, Rivian B756040, Rivian PT00001878, Rivian PT00001882, Rivian PT00001884 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | R1T Пікап (2021-2025) |
- Ціна: 1 144 ₴



