
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021261-1207
Поліуретановий сайлентблок великий задньої тяги стабілізатора (пневмопідвіска) Toyota Land Cruiser 5 gen. (J200) Позашляховик (20
634 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
48830-60050 Toyota; 4883060050 Toyota; 48849-60050 Toyota; 4884960050 Toyota; TAB-560 Febest; TAB560 Febest; RU-723 Masuma; RU723 Masuma.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 37,3 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,2 мм |
| Довжина втулки | 50 мм |
| Довжина обойми | 43,4 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Toyota |
| Місце встановлення | Важіль | Стійка стабілізатора |
| Мoдель | Land Cruiser |
| Оригінальний бренд і номер | Toyota 48830-60050, Toyota 48849-60050 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Land Cruiser 5 gen. (J200) Позашляховик (2007-2022) |
- Ціна: 634 ₴



