
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090131-93492
619342 Claas поліуретанова втулка грохоту v18
205 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
619342 Claas; 619342 Claas.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 44 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14 мм |
| Категорія | Втулки, Інші вироби |
| Місце встановлення | Інші деталі |
| Оригінальний бренд і номер | Claas 619342 |
- Ціна: 205 ₴


