
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090085.3-93556
104130315 --- поліуретанова накладка лапи підйомника (5т) launch tlt250at v18
524 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
104130315 ---; 104130315 ---.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Більший діаметр | 140 мм |
| Висота | 15 мм |
| Категорія | Інші вироби |
| Менший діаметр | 116,5 мм |
| Місце встановлення | Інші деталі |
| Оригінальний бренд і номер | --- 104130315 |
| Тип запчастин | Аналог |
- Ціна: 524 ₴


