
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090037-113714
2 153 30 75 00 004 Loebro поліуретановий пильник приводу, внутрішній l=130мм PolyBush (аналог) v18
518 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2 153 30 75 00 004 Loebro; 2153307500004 Loebro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Більший діаметр | 96 мм |
| Висота | 130 мм |
| Категорія | Пильники |
| Менший діаметр | 45 мм |
| Місце встановлення | ШРУС-а |
| Ось установки | Передня |
- Ціна: 518 ₴


