
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090013-113734
A 404 987 20 43 Mercedes поліуретановий пильник приводу l=170мм v18
780 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A 435 987 75 43 Mercedes; A4359877543 Mercedes; A 404 987 20 43 Mercedes; A4049872043 Mercedes; A 424 987 12 43 Mercedes; A4249871243 Mercedes.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Більший діаметр | 168 мм |
| Висота | 170 мм |
| Категорія | Пильники |
| Менший діаметр | 98 мм |
| Місце встановлення | ШРУС-а |
| Оригінальний бренд і номер | Mercedes A 404 987 20 43, Mercedes A 424 987 12 43, Mercedes A 435 987 75 43 |
- Ціна: 780 ₴


