
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090012-113727
2520-01-474-5708 --- поліуретановий пильник приводу l=185мм v18
858 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2520-01-474-5708 ---; 2520014745708 ---; 289-0055 GKN-Spidan; 2890055 GKN-Spidan.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Більший діаметр | 158 мм |
| Висота | 185 мм |
| Категорія | Пильники |
| Менший діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | ШРУС-а |
| Оригінальний бренд і номер | --- 2520-01-474-5708 |
- Ціна: 858 ₴


