
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050262-1865
Поліуретанова втулка задня задньої ресори Di=15мм, Do=28мм, h=39,5мм Mitsubishi L200 5 gen. (KJ/KK/KL) Пікап (2015-2022) v18
120 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові запчастини забезпечують рухливість елементів і відсутність скрипу від тертя металевих деталей транспортних засобів чи спеціальної техніки. Їх роль у загальній конструкції вкрай важлива.
Поліуретанова втулка задня задньої ресори Di=15мм, Do=28мм, h=39,5мм Mitsubishi L200 5 gen. (KJ/KK/KL) Пікап (2015-2022) v18, ее ось установки задня, артикул детали 050262, предназначена для Mitsubishi L200 5 gen. (KJ/KK/KL) Пікап (2015-2022) - пом’якшують удари, гасять вібрації, витримують тиск та численні деформації, не піддаються впливу навколишнього середовища і дії агресивних речовин, зберігають еластичність та пружність в умовах перепадів температур, не проводять електричний струм та мають безпечний для людини склад.
Де застосовують поліуретанові вироби
Запчастини й деталі з поліуретану реалізують своє призначення у оснащенні різноманітних пристроїв та механізмів:
- гірськовидобувного обладнання;
- транспортувальних ліній;
- гірськолижних підйомників;
- рокл та штабелерів;
- вібраційно-ущільнюючого обладнання;
- тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
- вендингових систем
- вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.
Нестандартні деталі
Виготовляємо і деталі вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.
Де купити запчастини з поліуретану
Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом деталей із поліуретану різноманітного призначення.
Обрати модель необхідної вам запчастини на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номерним артикулом або скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо ідеальний комплект запчастин по вашому запиту.
4152A020 Mitsubishi; 4152A020 Mitsubishi.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Mitsubishi 4152A020 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 28 мм |
| Діаметр отвору | 15 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Mitsubishi |
| Місце встановлення | Ресора |
| Мoдель | L200 |
| Оригінальний бренд і номер | Mitsubishi 4152A020 |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 31,5 мм |
| Серія | L200 5 gen. (KJ/KK/KL) Пікап (2015-2022) |
| Ширина | 39,5 |
- Ціна: 120 ₴



