
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050190-1320
Поліуретановий сайлентблок задньої поперечної тяги Hyundai Sonata 6 gen. (YF) Седан (2010-2014) v18
447 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
55250 3Q010 Hyundai/Kia; 552503Q010 Hyundai/Kia; 55256 3R000 Hyundai/Kia; 552563R000 Hyundai/Kia; 55250-3R000 Hyundai/Kia; 552503R000 Hyundai/Kia; 25026AP Applus; 25026AP Applus; CVKH-166 CTR; CVKH166 CTR; HYAB-GFR2 Febest; HYABGFR2 Febest; HY-SB-15912 Moog; HYSB15912 Moog; 887705 Sidem; 887705 Sidem.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | CTR CVKH166; Febest HYABGFR2; Moog HYSB15912; Sidem 887705 |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 35,3 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 36,1 мм |
| Довжина обойми | 26,1 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | Sonata |
| Оригінальний бренд і номер | Hyundai/Kia 55250 3Q010, Hyundai/Kia 55250-3R000, Hyundai/Kia 55256 3R000 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Sonata 6 gen. (YF) Седан (2010-2014) |
- Ціна: 447 ₴


