
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021257-2036
Поліуретановий сайлентблок заднього нижнього поздовжнього важеля Lexus GX 3 gen. 550 (J250) Позашляховик (2023-2025) v18
854 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
48720-60080 Toyota; 4872060080 Toyota; 48725-60020 Toyota; 4872560020 Toyota.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 64,3 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14,2 мм |
| Довжина втулки | 62,2 мм |
| Довжина обойми | 45,2 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Lexus |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | GX |
| Оригінальний бренд і номер | Toyota 48720-60080, Toyota 48725-60020 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | GX 3 gen. 550 (J250) Позашляховик (2023-2025) |
- Ціна: 854 ₴



