
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021246-110
Поліуретановий сайлентблок заднього амортизатора (KYB) BMW 2 Series F22 Купе (2013-2021) v18
513 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3448018 KYB (Kayaba); 3448018 KYB (Kayaba).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | KYB Industry 3448018 |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 36,2 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 13,2 мм |
| Довжина втулки | 63,8 мм |
| Довжина обойми | 28,4 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | BMW |
| Мoдель | 2 Series |
| Ось установки | Задня |
| Серія | 2 Series F22 Купе (2013-2021) |
- Ціна: 513 ₴



