
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021241-297
Полиуретановий сайлентблок задньої балки Hyundai I30 2 gen. CW (GD) Універсал (2012-2017) v18
1 090 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
55160-3X000 Hyundai/Kia; 551603X000 Hyundai/Kia; 55160 C9000 Hyundai/Kia; 55160C9000 Hyundai/Kia; 55160 M0000 Hyundai/Kia; 55160M0000 Hyundai/Kia; HYAB-ELNR Febest; HYABELNR Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Febest HYABELNR; Hyundai 55160M0000; Kia 55160M0000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 75,5/76,5 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14,2 мм |
| Довжина втулки | 88 мм |
| Довжина обойми | 65,7 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Hyundai |
| Місце встановлення | Балка |
| Мoдель | I30 |
| Оригінальний бренд і номер | Hyundai/Kia 55160 C9000, Hyundai/Kia 55160 M0000, Hyundai/Kia 55160-3X000 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | I30 2 gen. CW (GD) Універсал (2012-2017) |
- Ціна: 1 090 ₴



