
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021231-1686
Поліуретановий сайлентблок передньої цапфи Nissan Primera 3 gen. (P12) Хетчбек (2001-2007) v18
512 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
54590-AU300 Nissan; 54590AU300 Nissan; 54591-AU000 Nissan; 54591AU000 Nissan; 54590-AU000 Nissan; 54590AU000 Nissan; 54591-AU300 Nissan; 54591AU300 Nissan; NAB-259 Febest; NAB259 Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Febest NAB259; Nissan 54591AU300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 34,3 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14,2/16,2 мм |
| Довжина втулки | 50,1 мм |
| Довжина обойми | 40,2 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Nissan |
| Місце встановлення | Цапфа |
| Мoдель | Primera |
| Оригінальний бренд і номер | Nissan 54590-AU000, Nissan 54590-AU300, Nissan 54591-AU000, Nissan 54591-AU300 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Primera 3 gen. (P12) Хетчбек (2001-2007) |
- Ціна: 512 ₴



