
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021225-1903
Поліуретановий сайлентблок задній переднього важеля Honda Odyssey 4 gen. (RL5) Мінівен (2010-2017) v18
920 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
51350-TK8-A01 Honda; 51350TK8A01 Honda; 51360-TK8-A01 Honda; 51360TK8A01 Honda; 51350-TK8-A00 Honda; 51350TK8A00 Honda; 51360-TK8-A00 Honda; 51360TK8A00 Honda; HAB-220 Febest; HAB220 Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Febest HAB220; Honda 51360TK8A00 |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 74,3 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14,2 мм |
| Довжина втулки | 63 мм |
| Довжина обойми | 32,5 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Honda |
| Мoдель | Odyssey |
| Оригінальний бренд і номер | Honda 51350-TK8-A00, Honda 51350-TK8-A01, Honda 51360-TK8-A00, Honda 51360-TK8-A01 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | Odyssey 4 gen. (RL5) Мінівен (2010-2017) |
- Ціна: 920 ₴



