
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020995-121665
551A0-AL500 Febest поліуретановий сайлентблок заднього поперечного важеля v18
493 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
551A0-AL500 Febest; 551A0AL500 Febest; NAB-087 Febest; NAB087 Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Febest NAB087; Nissan 551A0AL500 |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 37,2 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 44,8 мм |
| Довжина обойми | 27,3 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Nissan |
| Мoдель | Skyline |
| Оригінальний бренд і номер | Febest 551A0-AL500 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Skyline 11 gen. (V35) (2001-2006) |
- Ціна: 493 ₴



