
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 080008-48649
191 498 203 C --- поліуретановий пильник приводу зовнішній v18
385 ₴
Показати оптові ціниПильники збільшують термін експлуатації рухомих шарнірних з'єднань.
Поліуретановий пильник основна мета якого полягає в:
- захисті від проникнення будь-яких забруднюючих речовин
- утриманні мастила всередині необхідної запчастини.
Принцип дії поліуретанового пильника
Річ у тому, що після потрапляння всередину шарніра різноманітних забруднювачів, вони змішуються з мастилом та виводять із ладу весь механізм. Основною ознакою неполадки є виражений хрускіт на середніх швидкостях руху автомобіля.
Захистити деталі 191 498 203 C --- поліуретановий пильник приводу зовнішній v18, її вісь встановленя , артикул деталі 080008, призначена для – він стримує мастильний матеріал всередині рухомого механізму і мінімізує зовнішні впливи.
Характеристики та призначення
До пильників є декілька ключових вимог:
- Вони щільно прилягають до механізму після встановлення – під час ударів, вібрацій та інших механічних впливів не має виникати навіть мінімальних просвітів;
- Пильники з поліуретану демонструють здатність зберігати форму, навіть після безліч стиснень і розтягнень;
- Запчастини стійкі до впливу мастил, агресивних хімічних сполук, високих та низьких температур;
- Володіють високим рівнем пружності та зносостійкості;
- Поліуретанові пильники стійкі до впливу ультрафіолету. Це їх значна перевага, порівняно з гумовими. З часом поліуретан на змінює своїх характеристик та не розтріскується, що важливо для експлуатації пильника.
Візуально поліуретанові пильники нагадують циліндр з кількома еластичними ребрами, які можуть витягуватись у різних напрямках та повертатись у початкову форму.
За призначенням ці запчастини можуть бути внутрішніми та зовнішніми. Вони рідко бувають взаємозамінними, тому, вибираючи пильник з поліуретану в інтернет-магазині PolyBUSH.com.ua, слід ретельно стежити за назвою, місцем встановлення (задній, передній, верхній, поперечний, внутрішній і т.д), розмірами двох діаметрів та висотою деталі.
За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
321498203 ---; 321498203 ---; 191 498 203 D ---; 191498203D ---; 191 498 203 C ---; 191498203C ---.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Audi 321498203; VAG 321498203; Volkswagen 321498203 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Coupe, Corrado, Jetta, Scirocco, 90, Golf, Derby, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Більший діаметр | 75,5 мм |
| Висота | 92mm мм |
| Категорія | Пильники |
| Менший діаметр | 19,7 мм |
| Місце встановлення | Привод — ШРУС-а |
| Оригінальний бренд і номер | --- 191 498 203 C, --- 191 498 203 D, --- 321498203 |
- Ціна: 385 ₴


