
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 070016-48577
74 82 074 379 Renault поліуретанова втулка стабілізатора переднього v18
392 ₴
Показати оптові ціниПоліуретан – синтетичний матеріал, який успішно застосовують у виробництві автомобільних запчастин. Поліуретанові втулки стабілізатора – спосіб розширення ресурсу деталей підвіски авто..
Важливим параметром є твердість і еластичність поліуретану в цьому вузлі. Оптимальний показник зазначеної якості – 65-90 одиниць твердості по Шору. На дотик, якісна поліуретанова втулка має нагадувати гуму, а не пластмасу. В такому випадку деталь справді захищатиме вал стабілізатора поперечної стійкості від зношення.
Як обрати втулки стабілізаторів з поліуретану
Різні марки машин потребують індивідуального підбору поліуретанових деталей. Так, 74 82 074 379 Renault поліуретанова втулка стабілізатора переднього v18, її вісь встановленя передня, артикул деталі 070016, призначена для Renault Trucks C/D/T-Truck (2013-2022), Renault Trucks Kerax (1997-2013), Renault Trucks Magnum 1 gen. (1990-1997), Renault Trucks Magnum 2 gen. (1997-2001), Renault Trucks Magnum 3 gen. (2001-2006), Renault Trucks Magnum 4 (2006-2013), Renault Trucks Major (1980-1996), Renault Trucks Midlum (2000-2013), Renault Trucks Premium 1 gen. (1996-2006), Renault Trucks Premium 2 gen. (2006-2013), Volvo Trucks FE (2006-2013).
Переваги і властивості
Діапазон застосування поліуретану у виробництві автомобільних запчастин дуже широкий. Адже вироби з цього матеріалу здатні зберігати свої властивості в агресивних умовах експлуатації, працювати за перепадів температур від -60°С до +80°С тощо.
Каталог PolyBUSH представлений широким спектром втулок стабілізатора із поліуретану для Fiat, SKODA, TOYOTA, BMW, RENAULT та інших марок авто.
Ці запчастини демонструють:
- поглинання коливань і вібрацій
- фіксацію елементів на кузові;
- стабільну витримку при критичних навантаженнях;
- плавність руху автомобіля;
- покращену динаміку руху авто;
- еластичність і міцність під час навантажень;
- стійкість до стирання;
- протидію впливу масла, бензину, розчинників і кислотного середовища;
- пружність в умовах перепадів температур;
- витримку високого тиску – до 105 МПа;
- відсутність сторонніх шумів і скрипіння.
Де купити поліуретанові втулки
Завдяки зручній системі пошуку, купити втулки стабілізатора на сайті polybush.com.ua не складає особливих зусиль.
За потреби – скористайтесь індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
50 10 130 022 Renault; 5010130022 Renault; 74 82 074 379 Renault; 7482074379 Renault; 20500859 Volvo; 20500859 Volvo; 82074379 Volvo; 82074379 Volvo; 22730AP Applus; 22730AP Applus; 27430 Febi; 27430 Febi; 080.010 Sampa; 080010 Sampa.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Febi Bilstein 27430; Renault 5010130022; Sampa 080010; Volvo 20500859 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 39 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Volvo Trucks |
| Місце встановлення | Стабілізатор |
| Мoдель | FE |
| Оригінальний бренд і номер | Renault 50 10 130 022, Renault 74 82 074 379, Volvo 20500859, Volvo 82074379 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | FE (2006-2013) |
- Ціна: 392 ₴


