
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050154-48273
46559496 Fiat/Alfa/Lancia комплект поліуретанових втулок провушини ресори (на одну провушину) di=15мм, do=29,3мм, v18
341 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові запчастини забезпечують рухливість елементів і відсутність скрипу від тертя металевих деталей транспортних засобів чи спеціальної техніки. Їх роль у загальній конструкції вкрай важлива.
46559496 Fiat/Alfa/Lancia комплект поліуретанових втулок провушини ресори (на одну провушину) di=15мм, do=29,3мм, v18, ее ось установки задня, артикул детали 050154, предназначена для Fiat Doblo 1 gen. (223) Фургон (2001-2010), Fiat Doblo 1 gen. Cargo (223) Фургон (2001-2010) - пом’якшують удари, гасять вібрації, витримують тиск та численні деформації, не піддаються впливу навколишнього середовища і дії агресивних речовин, зберігають еластичність та пружність в умовах перепадів температур, не проводять електричний струм та мають безпечний для людини склад.
Де застосовують поліуретанові вироби
Запчастини й деталі з поліуретану реалізують своє призначення у оснащенні різноманітних пристроїв та механізмів:
- гірськовидобувного обладнання;
- транспортувальних ліній;
- гірськолижних підйомників;
- рокл та штабелерів;
- вібраційно-ущільнюючого обладнання;
- тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
- вендингових систем
- вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.
Нестандартні деталі
Виготовляємо і деталі вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.
Де купити запчастини з поліуретану
Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом деталей із поліуретану різноманітного призначення.
Обрати модель необхідної вам запчастини на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номерним артикулом або скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо ідеальний комплект запчастин по вашому запиту.
46559496 Fiat/Alfa/Lancia; 46559496 Fiat/Alfa/Lancia.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Fiat 46559496 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 128 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 29,3 мм |
| Діаметр отвору | 15 мм |
| Довжина: | 36 |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Fiat |
| Місце встановлення | Вушка/Сережки ресори <unk> Ресора |
| Мoдель | Doblo |
| Оригінальний бренд і номер | Fiat/Alfa/Lancia 46559496 |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 110 мм |
| Серія | Doblo 1 gen. Cargo (223) Фургон (2001-2010) |
- Ціна: 341 ₴



