
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050111-74940
4431108000 Ssang Yong поліуретанова втулка заднього амортизатора, нижня v18
99 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові вироби захищають деталі автомобіля від впливу негативних факторів. Вони демонструють ряд ефективних властивостей:
- Довговічність. Запчастини з поліуретану зберігають свою еластичність і пружність під час інтенсивних навантажень;
- Стійкість до впливу агресивного середовища, високих та низьких температур від -60 до +80 С, вологи, тиску до 100 МПа тощо;
- Регульована твердість – 40-95 Sh
- Витривалість. Відносна зносостійкість поліуретану – вчетверо вища, ніж у гуми. Його можна використовувати навіть в агресивному середовищі: матеріал стійкий до вологи, бензину, більшості кислот і розчинників
- Діелектричність – деталі не проводять електричний струм;
- Безпечність для людей та екології.
Різні марки машин потребують індивідуального підбору поліуретанових деталей. Так, 4431108000 Ssang Yong поліуретанова втулка заднього амортизатора, нижня v18, її вісь встановленя задня, артикул деталі 050111, призначена для Ssang Yong Actyon Позашляховик (2005-2018), Ssang Yong Kyron Кроссовер (2005-2014), Ssang Yong Rexton 1 gen. Позашляховик (2001-2012).
Сфери застосування поліуретанових виробів
Деталі з поліуретану виконують свою роль у оснащенні:
- гірськовидобувного обладнання;
- транспортувальних ліній;
- гірськолижних підйомників;
- рокл та штабелерів;
- вібраційно-ущільнюючого обладнання;
- тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
- вендингових систем
- вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.
Де купити запчастини з поліуретану
Каталог PolyBUSH представлений і деталями вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.
Обрати модель необхідної запчастини в інтернет-магазині polybush.com.uaможна власноруч за назвою та номерним артикулом. Або, скориставшись індивідуальною консультацією менеджерів уонлайн-формі чи по телефонам +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79.
4431101001 Ssang Yong; 4431101001 Ssang Yong; 4431108000 Ssang Yong; 4431108000 Ssang Yong.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 26/41,5 мм |
| Діаметр отвору | 14,2 мм |
| Категорія | Втулки, Сайлентблоки |
| Марка | Ssang Yong |
| Місце встановлення | Амортизатор |
| Мoдель | Rexton |
| Оригінальний бренд і номер | Ssang Yong 4431101001, Ssang Yong 4431108000 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Rexton 1 gen. Позашляховик (2001-2012) |
- Ціна: 99 ₴


