
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050085-48121
8970815860 Isuzu поліуретановий сайлентблок ресори v18
375 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові вироби захищають деталі автомобіля від впливу негативних факторів. Вони демонструють ряд ефективних властивостей:
- Довговічність. Запчастини з поліуретану зберігають свою еластичність і пружність під час інтенсивних навантажень;
- Стійкість до впливу агресивного середовища, високих та низьких температур від -60 до +80 С, вологи, тиску до 100 МПа тощо;
- Регульована твердість – 40-95 Sh
- Витривалість. Відносна зносостійкість поліуретану – вчетверо вища, ніж у гуми. Його можна використовувати навіть в агресивному середовищі: матеріал стійкий до вологи, бензину, більшості кислот і розчинників
- Діелектричність – деталі не проводять електричний струм;
- Безпечність для людей та екології.
Різні марки машин потребують індивідуального підбору поліуретанових деталей. Так, 8970815860 Isuzu поліуретановий сайлентблок ресори v18, її вісь встановленя задня, артикул деталі 050085, призначена для БОГДАН БОГДАН А091-А092 (1999-2012).
Сфери застосування поліуретанових виробів
Деталі з поліуретану виконують свою роль у оснащенні:
- гірськовидобувного обладнання;
- транспортувальних ліній;
- гірськолижних підйомників;
- рокл та штабелерів;
- вібраційно-ущільнюючого обладнання;
- тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
- вендингових систем
- вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.
Де купити запчастини з поліуретану
Каталог PolyBUSH представлений і деталями вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.
Обрати модель необхідної запчастини в інтернет-магазині polybush.com.uaможна власноруч за назвою та номерним артикулом. Або, скориставшись індивідуальною консультацією менеджерів уонлайн-формі чи по телефонам +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79.
8970815860 Isuzu; 8970815860 Isuzu.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Isuzu 8970815860 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 43,7 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,2 мм |
| Довжина втулки | 82 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Богдан |
| Місце встановлення | Ресора |
| Мoдель | РезультатДАН А091-А092 |
| Оригінальний бренд і номер | Isuzu 8970815860 |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 74 мм |
| Серія | РезультатДАН А091-А092 (1999-2012) |
- Ціна: 375 ₴


