
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050042-47999
52088 319 Chrysler/Mopar поліуретанова втулка стійки стабілізатора заднього di=12,2мм, do=29,5мм v18
259 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові запчастини забезпечують рухливість елементів і відсутність скрипу від тертя металевих деталей транспортних засобів чи спеціальної техніки. Їх роль у загальній конструкції вкрай важлива.
52088 319 Chrysler/Mopar поліуретанова втулка стійки стабілізатора заднього di=12,2мм, do=29,5мм v18, ее ось установки задня, артикул детали 050042, предназначена для Jeep Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кроссовер (1999-2004) - пом’якшують удари, гасять вібрації, витримують тиск та численні деформації, не піддаються впливу навколишнього середовища і дії агресивних речовин, зберігають еластичність та пружність в умовах перепадів температур, не проводять електричний струм та мають безпечний для людини склад.
Де застосовують поліуретанові вироби
Запчастини й деталі з поліуретану реалізують своє призначення у оснащенні різноманітних пристроїв та механізмів:
- гірськовидобувного обладнання;
- транспортувальних ліній;
- гірськолижних підйомників;
- рокл та штабелерів;
- вібраційно-ущільнюючого обладнання;
- тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
- вендингових систем
- вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.
Нестандартні деталі
Виготовляємо і деталі вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.
Де купити запчастини з поліуретану
Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом деталей із поліуретану різноманітного призначення.
Обрати модель необхідної вам запчастини на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номерним артикулом або скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо ідеальний комплект запчастин по вашому запиту.
52088 319 Chrysler/Mopar; 52088319 Chrysler/Mopar; 52088 319AB Chrysler/Mopar; 52088319AB Chrysler/Mopar.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 30 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 35 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Jeep |
| Місце встановлення | Стабілізатор — зітка стабілізатора |
| Мoдель | Grand Cherokee |
| Оригінальний бренд і номер | Chrysler/Mopar 52088 319, Chrysler/Mopar 52088 319AB |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 15 мм |
| Серія | Grand Cherokee 2 gen. (WJ/WG) Кросовер (1999-2004) |
- Ціна: 259 ₴


