
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020955-1428
Поліуретановий сайлентблок заднього підпружинного важеля Mazda Mazda 6 1 gen. (GG) Хетчбек (2002-2007) v18
515 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. Поліуретановий сайлентблок заднього підпружинного важеля Mazda Mazda 6 1 gen. (GG) Хетчбек (2002-2007) v18, його вісь встановлення задня, артикул деталі 020955, призначений для Mazda Mazda 6 1 gen. (GG) Седан (2002-2007), Mazda Mazda 6 1 gen. (GG) Хетчбек (2002-2007), Mazda Mazda 6 1 gen. (GY) Універсал (2002-2007), Mazda Mazda 6 2 gen. (GH) Седан (2007-2012), Mazda Mazda 6 2 gen. (GH) Універсал (2008-2012), Mazda Mazda 6 2 gen. (GH) Хетчбек (2007-2012) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush.com.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
GK2A-28-300C Mazda; GK2A28300C Mazda; GK2A-28-300D Mazda; GK2A28300D Mazda; GJ6A-28-350B Mazda; GJ6A28350B Mazda; GJ6A-28-300B Mazda; GJ6A28300B Mazda; G26A-28-350A Mazda; G26A28350A Mazda; G26A-28-300A Mazda; G26A28300A Mazda; G26A-28-300 Mazda; G26A28300 Mazda; G26A-28-350 Mazda; G26A28350 Mazda.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Mazda G26A28350 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 38,75 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 51,3 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Mazda |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | Mazda 6 |
| Оригінальний бренд і номер | Mazda G26A-28-300, Mazda G26A-28-300A, Mazda G26A-28-350, Mazda G26A-28-350A, Mazda GJ6A-28-300B, Mazda GJ6A-28-350B, Mazda GK2A-28-300C, Mazda GK2A-28-300D |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 38 мм |
| Серія | Mazda 6 1 gen. (GG) Хетчбек (2002-2007) |
- Ціна: 515 ₴


