
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020893-47503
4162A145 Mitsubishi поліуретановий сайлентблок заднього амортизатора v18
366 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. 4162A145 Mitsubishi поліуретановий сайлентблок заднього амортизатора v18, його вісь встановлення задня, артикул деталі 020893, призначений для Mitsubishi Grandis (NA4W/NA8W) Мінівен (2003-2011) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush.com.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
MR995280 Mitsubishi; MR995280 Mitsubishi; 4162A145 Mitsubishi; 4162A145 Mitsubishi.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Mitsubishi MR995280 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 40,5 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 42,9 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Mitsubishi |
| Місце встановлення | Амортизатор |
| Мoдель | Grandis |
| Оригінальний бренд і номер | Mitsubishi 4162A145, Mitsubishi MR995280 |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 20,9 мм |
| Серія | Grandis (NA4W/NA8W) Мінівен (2003-2011) |
- Ціна: 366 ₴


