
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020543-43663
51460-SV4-000 Honda поліуретановий сайлентблок верхнього важеля v18
422 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. 51460-SV4-000 Honda поліуретановий сайлентблок верхнього важеля v18, його вісь встановлення передня, артикул деталі 020543, призначений для Honda Accord 5 gen. (CD3-9) Купе (1993-1998), Honda Accord 5 gen. (CD3-9) Седан (1993-1998) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush.com.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
51450-SV4-000 Honda; 51450SV4000 Honda; 51450-SV4-A00 Honda; 51450SV4A00 Honda; 51460-SV4-000 Honda; 51460SV4000 Honda; 51460-SV4-A00 Honda; 51460SV4A00 Honda; GV0245 CTR; GV0245 CTR; CVHO-14 CTR; CVHO14 CTR; 517334 GSP; 517334 GSP; O24090P RBI; O24090P RBI.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Honda 51460SV4000 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Odyssey, Shuttle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 34,1 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 10,4 мм |
| Довжина втулки | 40 мм |
| Довжина обойми | 24,4 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Honda |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | Accord |
| Оригінальний бренд і номер | Honda 51450-SV4-000, Honda 51450-SV4-A00, Honda 51460-SV4-000, Honda 51460-SV4-A00 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | Accord 5 gen. (CD3-9) Седан (1993-1998) |
- Ціна: 422 ₴

