
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020521-778
Поліуретановий сайлентблок задньої поздовжньої тяги Great Wall Pegasus Позашляховик (2004-2012) v18
487 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. Поліуретановий сайлентблок задньої поздовжньої тяги Great Wall Pegasus Позашляховик (2004-2012) v18, його вісь встановлення задня, артикул деталі 020521, призначений для Great Wall Haval (H3) Позашляховик (2005-2010), Great Wall Haval (H5) Позашляховик (2010-2013), Great Wall Hover Позашляховик (2005-2022), Great Wall Pegasus Позашляховик (2004-2012), Great Wall Safe Позашляховик (2001-2009), Great Wall Wingle Пікап (2006-2022), Opel Frontera 1 gen. (A) Позашляховик (1991-1998), Opel Frontera 2 gen. (B) Позашляховик (1998-2004) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush.com.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
97366501 General Motors; 97366501 General Motors; 97129632 General Motors; 97129632 General Motors; 97366500 General Motors; 97366500 General Motors; 97125086 General Motors; 97125086 General Motors; 97424885 General Motors; 97424885 General Motors; 97366502 General Motors; 97366502 General Motors; 2917200-K00 Great Wall; 2917200K00 Great Wall; 8-97366-502-0 Isuzu; 8973665020 Isuzu; 8-97125-086-1 Isuzu; 8971250861 Isuzu; 55120-0F000 Nissan; 551200F000 Nissan; 4 23 029 Opel; 423029 Opel; 4 23 298 Opel; 423298 Opel; 4 23 296 Opel; 423296 Opel; 4 23 030 Opel; 423030 Opel; 4 64 315 Opel; 464315 Opel; 4 64 311 Opel; 464311 Opel; 48720-35060 Toyota; 4872035060 Toyota; 48720-35061 Toyota; 4872035061 Toyota; 48710-60070 Toyota; 4871060070 Toyota; 3501-001 Akitaka; 3501001 Akitaka; 72-6837 Maxgear; 726837 Maxgear; 77-01720-SX Stellox; 7701720SX Stellox.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Great Wall 2917200K00 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | Haval 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 50,3 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14,2 мм |
| Довжина втулки | 60 мм |
| Довжина обойми | 46,4 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Great Wall |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | Pegasus |
| Оригінальний бренд і номер | General Motors 97125086, General Motors 97129632, General Motors 97366500, General Motors 97366501, General Motors 97366502, General Motors 97424885, Great Wall 2917200-K00, Isuzu 8-97125-086-1, Isuzu 8-97366-502-0, Nissan 55120-0F000, Opel 4 23 029, Opel 4 23 298 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Pegasus Позашляховик (2004-2012) |
- Ціна: 487 ₴


