
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090102-121908
0022440600 Claas поліуретановий сайлентблок стійки кабіни v18
457 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0022440600 Claas; 0022440600 Claas.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 32,1 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,2 мм |
| Довжина втулки | 28 мм |
| Довжина обойми | 25 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Місце встановлення | Інші деталі |
| Оригінальний бренд і номер | Claas 0022440600 |
- Ціна: 457 ₴



