
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021264-123071
1027426-00-C Tesla поліуретановий сайлентблок зовнішній заднього поперечного важеля (awd v18
518 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
1043964-00-C Tesla; 104396400C Tesla; 1043963-00-B Tesla; 104396300B Tesla; 1043963-00-C Tesla; 104396300C Tesla; 1027426-00-D Tesla; 102742600D Tesla; 1027426-00-A Tesla; 102742600A Tesla; 1043963-00-A Tesla; 104396300A Tesla; 1027426-00-C Tesla; 102742600C Tesla; 1043964-00-B Tesla; 104396400B Tesla.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 42/44 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 38 мм |
| Довжина обойми | 33,1 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | TESLA |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | Model S |
| Оригінальний бренд і номер | Tesla 1027426-00-A, Tesla 1027426-00-C, Tesla 1027426-00-D, Tesla 1043963-00-A, Tesla 1043963-00-B, Tesla 1043963-00-C, Tesla 1043964-00-B, Tesla 1043964-00-C |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Model S (2012-2020) |
- Ціна: 518 ₴



