
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021260-2033
Поліуретановий сайлентблок малий переднього нижнього важеля Lexus LX 4 gen. 500/600 (J310) Позашляховик (2022-2025) v18
1 145 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
48069-60060 Toyota; 4806960060 Toyota; 48068-60060 Toyota; 4806860060 Toyota; 48654-60060 Toyota; 4865460060 Toyota.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 57,5/58,2 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 18,5 мм |
| Довжина втулки | 85,7 мм |
| Довжина обойми | 60,5 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Lexus |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | LX |
| Оригінальний бренд і номер | Toyota 48068-60060, Toyota 48069-60060, Toyota 48654-60060 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | LX 4 gen. 500/600 (J310) Позашляховик (2022-2025) |
- Ціна: 1 145 ₴



