
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021239-1596
Поліуретановий сайлентблок задньої цапфи Hyundai I30 1 gen. (FD) Хетчбек (2007-2012) v18
568 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
55216 2H000 Hyundai/Kia; 552162H000 Hyundai/Kia; HYAB-EDR1 Febest; HYABEDR1 Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 44,8 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 14,2 мм |
| Довжина втулки | 59,2 мм |
| Довжина обойми | 40,2 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Hyundai |
| Місце встановлення | Цапфа |
| Мoдель | I30 |
| Оригінальний бренд і номер | Hyundai/Kia 55216 2H000 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | I30 1 gen. (FD) Хетчбек (2007-2012) |
- Ціна: 568 ₴



