
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021236-1965
Поліуретановий сайлентблок передній задньої поздовжньої тяги Mitsubishi i-MiEV (2009-2021) v18
538 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
5175 FP Citroen/Peugeot; 5175FP Citroen/Peugeot; 4113A028 Mitsubishi; 4113A028 Mitsubishi; 4120A021 Mitsubishi; 4120A021 Mitsubishi; 4113A026 Mitsubishi; 4113A026 Mitsubishi; MAB-133 Febest; MAB133 Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 54,8 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 45,6 мм |
| Довжина обойми | 34,8 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Mitsubishi |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | i-MiEV |
| Оригінальний бренд і номер | Citroen/Peugeot 5175 FP, Mitsubishi 4113A026, Mitsubishi 4113A028, Mitsubishi 4120A021 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | i-MiEV (2009-2021) |
- Ціна: 538 ₴



