
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021226-120965
4581334000 Ssang Yong поліуретановий сайлентблок заднього підпружинного важеля v18
513 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
4581334000 Ssang Yong; 4581334000 Ssang Yong; SGAB-022 Febest; SGAB022 Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 40,8 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 69,6 мм |
| Довжина обойми | 50,3 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Ssang Yong |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | Korando |
| Оригінальний бренд і номер | Ssang Yong 4581334000 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Korando 3 gen. (C200) Позашляховик (2010-2019) |
- Ціна: 513 ₴



