
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090011-113699
2 153 15 75 00 003 Loebro поліуретановий пильник приводу, зовнішній l=200мм PolyBush (аналог) v18
726 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
2 153 15 75 00 003 Loebro; 2153157500003 Loebro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Більший діаметр | 135 мм |
| Висота | 200 мм |
| Категорія | Пильники |
| Менший діаметр | 45 мм |
| Місце встановлення | ШРУС-а |
| Ось установки | Передня |
- Ціна: 726 ₴


