
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090008-93444
0118078 60NR11 90051 --- поліуретановий сайлентблок комбайна v18
1 033 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
0118078 60NR11 90051 ---; 011807860NR1190051 ---.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 60,1 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 30 мм |
| Довжина втулки | 66 мм |
| Довжина обойми | 60 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Місце встановлення | Інші деталі |
| Оригінальний бренд і номер | --- 0118078 60NR11 90051 |
- Ціна: 1 033 ₴


