
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 090007-93442
002181015 --- поліуретановий сайлентблок грохоту комбайна v18
914 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
002181015 ---; 002181015 ---.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 60,1 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 30 мм |
| Довжина втулки | 54 мм |
| Довжина обойми | 48 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Місце встановлення | Інші деталі |
| Оригінальний бренд і номер | --- 002181015 |
- Ціна: 914 ₴


