
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050318-2033
Поліуретанова втулка верхня заднього амортизатора Lexus LX 4 gen. 500/600 (J310) Позашляховик (2022-2025) v18
178 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
48505-60130 Toyota; 4850560130 Toyota.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 43 мм |
| Діаметр отвору | 15 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Lexus |
| Місце встановлення | Амортизатор |
| Мoдель | LX |
| Оригінальний бренд і номер | Toyota 48505-60130 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | LX 4 gen. 500/600 (J310) Позашляховик (2022-2025) |
- Ціна: 178 ₴



