
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021259-2032
Поліуретановий сайлентблок переднього верхнього важеля Toyota Land Cruiser 6 gen. (J300) Позашляховик (2021-2025) v18
806 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
48610-60100 Toyota; 4861060100 Toyota; 48630-60060 Toyota; 4863060060 Toyota; 48630-60100 Toyota; 4863060100 Toyota; 48610-60090 Toyota; 4861060090 Toyota; 48632-60050 Toyota; 4863260050 Toyota.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Toyota 4863260050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 53,5/54 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,75 мм |
| Довжина втулки | 61,8 мм |
| Довжина обойми | 47,3 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Toyota |
| Місце встановлення | Важіль |
| Мoдель | Land Cruiser |
| Оригінальний бренд і номер | Toyota 48610-60090, Toyota 48610-60100, Toyota 48630-60060, Toyota 48630-60100, Toyota 48632-60050 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | Land Cruiser 6 gen. (J300) Позашляховик (2021-2025) |
- Ціна: 806 ₴



