
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 021245-954
Поліуретановий сайлентблок малий опори заднього диференціалу Mitsubishi Lancer 9 gen. wagon Універсал (2003-2007) v18
433 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MR589135 Mitsubishi; MR589135 Mitsubishi; MR554683 Mitsubishi; MR554683 Mitsubishi; MAB-CU20DM-KIT Febest; MABCU20DMKIT Febest.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Febest MABCU20DMKIT; Mitsubishi MR554683 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 36,4 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 37,5 мм |
| Довжина обойми | 28,2 мм |
| Категорія | Опори та подушки, Сайлентблоки |
| Марка | Mitsubishi |
| Місце встановлення | Редуктор/Диференціал |
| Мoдель | Lancer |
| Оригінальний бренд і номер | Mitsubishi MR554683, Mitsubishi MR589135 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Lancer 9 gen. wagon Універсал (2003-2007) |
- Ціна: 433 ₴



