
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050130-48231
2101-2905450-10 ВАЗ поліуретанова втулка верхня, переднього амортизатора v18
71 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові запчастини забезпечують рухливість елементів і відсутність скрипу від тертя металевих деталей транспортних засобів чи спеціальної техніки. Їх роль у загальній конструкції вкрай важлива.
2101-2905450-10 ВАЗ поліуретанова втулка верхня, переднього амортизатора v18, ее ось установки передня, артикул детали 050130, предназначена для ВАЗ 2101-2107, ВАЗ 2121 Нива (Нива) Позашляховик (1977-2022), ВАЗ 2123 Нива Кроссовер (2002-2022) - пом’якшують удари, гасять вібрації, витримують тиск та численні деформації, не піддаються впливу навколишнього середовища і дії агресивних речовин, зберігають еластичність та пружність в умовах перепадів температур, не проводять електричний струм та мають безпечний для людини склад.
Де застосовують поліуретанові вироби
Запчастини й деталі з поліуретану реалізують своє призначення у оснащенні різноманітних пристроїв та механізмів:
- гірськовидобувного обладнання;
- транспортувальних ліній;
- гірськолижних підйомників;
- рокл та штабелерів;
- вібраційно-ущільнюючого обладнання;
- тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
- вендингових систем
- вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.
Нестандартні деталі
Виготовляємо і деталі вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.
Де купити запчастини з поліуретану
Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом деталей із поліуретану різноманітного призначення.
Обрати модель необхідної вам запчастини на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номерним артикулом або скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо ідеальний комплект запчастин по вашому запиту.
2101-2905450 ВАЗ; 21012905450 ВАЗ; 2101-2905450-10 ВАЗ; 2101290545010 ВАЗ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 14.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 39 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | ВАЗ |
| Місце встановлення | Амортизатор |
| Мoдель | 2123 Нива |
| Оригінальний бренд і номер | ВАЗ 2101-2905450, ВАЗ 2101-2905450-10 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | 2123 Нива Кроссовер (2002-2022) |
- Ціна: 71 ₴


