
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050082-48113
2101-2919108 VAZ поліуретанова втулка задньої реактивної тяги, меньша v18
249 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові запчастини забезпечують рухливість елементів і відсутність скрипу від тертя металевих деталей транспортних засобів чи спеціальної техніки. Їх роль у загальній конструкції вкрай важлива.
2101-2919108 VAZ поліуретанова втулка задньої реактивної тяги, меньша v18, ее ось установки задня, артикул детали 050082, предназначена для ВАЗ 2101-2107 - пом’якшують удари, гасять вібрації, витримують тиск та численні деформації, не піддаються впливу навколишнього середовища і дії агресивних речовин, зберігають еластичність та пружність в умовах перепадів температур, не проводять електричний струм та мають безпечний для людини склад.
Де застосовують поліуретанові вироби
Запчастини й деталі з поліуретану реалізують своє призначення у оснащенні різноманітних пристроїв та механізмів:
- гірськовидобувного обладнання;
- транспортувальних ліній;
- гірськолижних підйомників;
- рокл та штабелерів;
- вібраційно-ущільнюючого обладнання;
- тактильно захисних накладок для мийок самообслуговування
- вендингових систем
- вібраційно захисних подушок і проставок для двигунів, компресорів, термоохолоджуючих установок.
Нестандартні деталі
Виготовляємо і деталі вузької спеціалізації: втулки для ткацьких станків, поліуретанові вібраційні подушки, сита з поліуретану для промивочних грохотів із кількома варіантами розміру сегментів. Можливе виготовлення виробів різної складності на замовлення клієнта.
Де купити запчастини з поліуретану
Каталог PolyBUSH представлений широким асортиментом деталей із поліуретану різноманітного призначення.
Обрати модель необхідної вам запчастини на сайті polybush.com.ua зручно за назвою та номерним артикулом або скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо ідеальний комплект запчастин по вашому запиту.
2101-2919108 VAZ; 21012919108 VAZ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 34 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Діаметр отвору | 15,8 мм |
| Довжина втулки | 47,9 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | ВАЗ |
| Місце встановлення | Амортизатор <unk> Річаг<unk> Тага |
| Мoдель | 2101-2107 |
| Оригінальний бренд і номер | VAZ 2101-2919108 |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 27,5 мм |
| Серія | 2101-2107 |
- Ціна: 249 ₴
