
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 050059-748
Поліуретанова втулка верхня заднього амортизатора Tata Tata 613/38 (2002-2022) v18
167 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 280-70-79
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
264032600117 Tata; 264032600117 Tata.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 34,2 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 16,2 мм |
| Довжина втулки | 39,8 мм |
| Категорія | Втулки, Сайлентблоки |
| Марка | TATA |
| Місце встановлення | Амортизатор |
| Мoдель | Tata 613/38 |
| Оригінальний бренд і номер | Tata 264032600117 |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 23,5 мм |
| Серія | Tata 613/38 (2002-2022) |
- Ціна: 167 ₴
