
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 030041-1390
Поліуретановий сайлентблок ресори задньої осі Scania 2,3,4 3 gen. (1987-1996) v18
922 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. Поліуретановий сайлентблок ресори задньої осі Scania 2,3,4 3 gen. (1987-1996) v18, її вісь встановленя задня, артикул деталі 030041, призначена для Scania 2,3,4 2 gen. (1980-1987), Scania 2,3,4 3 gen. (1987-1996), Scania 2,3,4 4 gen. (1995-2004), Scania P,G,R,T G 1 gen. (2005-2017), Scania P,G,R,T P 1 gen. (2004-2017), Scania P,G,R,T R 1 gen. (2004-2016), Scania P,G,R,T T 4 gen. (2000-2005) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush.com.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
2556694 Scania; 2556694 Scania; 1362710 Scania; 1362710 Scania; 0445589 Scania; 0445589 Scania; 255669 Scania; 255669 Scania; 445589 Scania; 445589 Scania; 0255669 Scania; 0255669 Scania; 22739AP Applus; 22739AP Applus; 1.25481 DT; 125481 DT; 05926 Febi; 05926 Febi; 040.016 Sampa; 040016 Sampa.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Scania 0255669 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр обойми | 67 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 30,3 мм |
| Довжина втулки | 122,3 мм |
| Довжина обойми | 94 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Scania |
| Місце встановлення | Ресора |
| Мoдель | 2,3,4 |
| Оригінальний бренд і номер | Scania 0255669, Scania 0445589, Scania 1362710, Scania 255669, Scania 2556694, Scania 445589 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | 2,3,4 3 gen. (1987-1996) |
- Ціна: 922 ₴

