
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 020675-1028
Поліуретановий сайлентблок передній, задньої ресори Mercedes Benz Sprinter 1 gen. (W903) (1995-2006) v18
480 ₴
Показати оптові ціниПоліуретанові сайлентблоки впевнено здобули популярність серед автомеханіків та водіїв. Поліуретановий сайлентблок передній, задньої ресори Mercedes Benz Sprinter 1 gen. (W903) (1995-2006) v18, його вісь встановлення задня, артикул деталі 020675, призначений для Mercedes Benz Sprinter 1 gen. (W901/902) (1995-2006), Mercedes Benz Sprinter 1 gen. (W901/902) Бортова платформа (1995-2006), Mercedes Benz Sprinter 1 gen. (W903) (1995-2006), Mercedes Benz Sprinter 1 gen. (W903) Бортова платформа (1995-2006), Volkswagen LT 2 gen. (28-35 2D) (1996-2006), Volkswagen LT 2 gen. (28-46 2D) (1996-2006), Volkswagen LT 2 gen. (28-46 2D) Бортова платформа (1996-2006) – дрібна деталь підвіски автомобіля, але важлива задля безпеки і комфорту керування автомобілем.
Що пропонує поліуретан?
- Час. Використання полімерних сайлентблоків подовжує термін експлуатації та гарантує у 4 рази кращі показники витривалості, ніж гумових;
- Комфорт. Більшість водіїв відчувають якісну різницю в керуванні автомобілем після заміни сайлентблоків на поліуретанові комплектуючі – звуки й удари поглинаються, створюється ефект шумозаглушення і плавності руху, покращується керованість авто;
- Безпеку. Безпечна експлуатація дорожнього транспорту є основним критерієм для виробництва поліуретанових сайлентблоків. Сайлентблоки, виконані із поліуретану, значно підвищують технічні характеристики підвіски і всього транспортного засобу.
Експлуатаційні показники цього матеріалу значно кращі, ніж у гуми. Поліуретан ефективно протистоїть впливу навколишнього середовища, несприйнятливий до нафтопродуктів, зберігає еластичність в дуже широкому температурному діапазоні.
Асортимент ТМ “PolyBUSH” складається із сайлентблоків різного призначення
Поліуретанові сайлентблоки найчастіше монтують у такі вузли:
- реактивні тяги;
- підрамник передній і задній;
- стабілізатори;
- тяги і важелі задньої підвіски авто;
- багатоважільну систему передньої підвіски;
- моноважільну систему типу МакФерсон (MacPherson);
- у опори двигуна та кпп, де є змога виконати змінну частину.
Де купити запчастини з поліуретану
КаталогPolyBUSH представлений широким асортиментом сайлентблоків із поліуретану для різних марок автомобілів.
Обрати поліуретанові сайлентблоки на сайті polybush.com.ua зручно за маркою авто та номером артикулу. За потреби, можна скористатись індивідуальною консультацією менеджерів.
Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
A 901 324 01 50 Mercedes; A9013240150 Mercedes; 2D0 511 171 VAG; 2D0511171 VAG.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz 2D0511171; Volkswagen A9013240150 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній посадковий діаметр | 32,6 мм |
| Внутрішній діаметр втулки | 12,2 мм |
| Довжина втулки | 80,3 мм |
| Категорія | Сайлентблоки |
| Марка | Mercedes Benz |
| Місце встановлення | Ресора |
| Мoдель | Sprinter |
| Оригінальний бренд і номер | Mercedes A 901 324 01 50, VAG 2D0 511 171 |
| Ось установки | Задня |
| Посадкова ширина | 60 мм |
| Серія | Sprinter 1 gen. (W903) (1995-2006) |
- Ціна: 480 ₴



