
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 010838-86936
77 00 437 408 Renault поліуретанова втулка стабілізатора заднього v18
270 ₴
Показати оптові ціниПоліуретан – синтетичний матеріал, який успішно застосовують у виробництві автомобільних запчастин. Поліуретанові втулки стабілізатора – спосіб розширення ресурсу деталей підвіски авто..
Важливим параметром є твердість і еластичність поліуретану в цьому вузлі. Оптимальний показник зазначеної якості – 65-90 одиниць твердості по Шору. На дотик, якісна поліуретанова втулка має нагадувати гуму, а не пластмасу. В такому випадку деталь справді захищатиме вал стабілізатора поперечної стійкості від зношення.
Як обрати втулки стабілізаторів з поліуретану
Різні марки машин потребують індивідуального підбору поліуретанових деталей. Так, 77 00 437 408 Renault поліуретанова втулка стабілізатора заднього v18, її вісь встановленя задня, артикул деталі 010838, призначена для Renault Kangoo 1 gen. (1997-2009), Renault Kangoo 1 gen. Express (1997-2009), Renault Scenic 1 gen. (JA) (1996-2003).
Переваги і властивості
Діапазон застосування поліуретану у виробництві автомобільних запчастин дуже широкий. Адже вироби з цього матеріалу здатні зберігати свої властивості в агресивних умовах експлуатації, працювати за перепадів температур від -60°С до +80°С тощо.
Каталог PolyBUSH представлений широким спектром втулок стабілізатора із поліуретану для Fiat, SKODA, TOYOTA, BMW, RENAULT та інших марок авто.
Ці запчастини демонструють:
- поглинання коливань і вібрацій
- фіксацію елементів на кузові;
- стабільну витримку при критичних навантаженнях;
- плавність руху автомобіля;
- покращену динаміку руху авто;
- еластичність і міцність під час навантажень;
- стійкість до стирання;
- протидію впливу масла, бензину, розчинників і кислотного середовища;
- пружність в умовах перепадів температур;
- витримку високого тиску – до 105 МПа;
- відсутність сторонніх шумів і скрипіння.
Де купити поліуретанові втулки
Завдяки зручній системі пошуку, купити втулки стабілізатора на сайті polybush.com.ua не складає особливих зусиль.
За потреби – скористайтесь індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
77 00 437 408 Renault; 7700437408 Renault; 271412 ABS; 271412 ABS; 411557 GKN-Spidan; 411557 GKN-Spidan; 805900 Sidem; 805900 Sidem.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Renault 7700437408; Sidem 805900 |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Renault |
| Мoдель | Scenic |
| Оригінальний бренд і номер | Renault 77 00 437 408 |
| Ось установки | Задня |
| Серія | Scenic 1 gen. (JA) (1996-2003) |
- Ціна: 270 ₴


