
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 010445-347
Поліуретанова втулка стабілізатора переднього d=17,5мм Mitsubishi Colt 8 gen. (CJO) Хетчбек (1996-2003) v18
240 ₴
Показати оптові ціниСтабілізатор поперечної стійкості – вузол автомобільної підвіски, яка складається зі стержня стабілізатора, тяг та важелів. Ця конструкція призначена для підтримки рівноваги автомобіля під час маневрів.
Різні марки машин потребують індивідуального підбору поліуретанових деталей. Так, Поліуретанова втулка стабілізатора переднього d=17,5мм Mitsubishi Colt 8 gen. (CJO) Хетчбек (1996-2003) v18, її вісь встановленя передня, артикул деталі 010445, призначена для Mitsubishi Colt 8 gen. (CJO) Хетчбек (1996-2003), Mitsubishi Lancer 8 gen. Седан (1996-2003).
Втулки стабілізатора з поліуретану необхідні для з’єднання стержня і стійок заднього й переднього стабілізаторів поперечної стійкості із нерухомою частиною кузова авто. Для їх виготовлення використовується поліуретан твердістю від 65 до 90 одиниць по Шору.
Артикул товару або назву марки вашого авто слід ввести у пошуковий рядок нашого сайту. Це полегшить підбір необхідної запчастини. Важливі параметри, які також необхідно враховувати – діаметр (18 мм, 20 мм, 24 мм тощо) і місце розташування втулки стабілізатора у різних моделях авто.
Де застосовуються
Поліуретанові втулки застосовують у конструкції легкових та вантажних машин, автобусів, спеціальної техніки. Асортимент виробів дуже широкий, можна знайти різноманітні види полімерних втулок, залежно від їх призначення. Каталог PolyBUSH представлений широким спектром втулок стабілізатора із поліуретану для Fiat, SKODA, TOYOTA, BMW, RENAULT та інших марок авто.
Ці запчастини:
- поглинають коливання і вібрації;
- надійно фіксують елементи на кузові
- надають плавності руху автомобіля
- володіють моментальною еластичністю і міцністю при критичних деформаціях
- стійкі до стирання
- стійкі до впливу масла, бензину, розчинників і кислотного середовища
- зберігають пружність при низьких і високих температурах
- витримують високий тиск – до 105 МПа
- не скриплять, при правильному монтажі фахівцем
Полімерні автомобільні втулки стабілізатора, на відміну від гумових аналогів, функціонують максимально довго, тож дозволяють відчутно заощаджувати на техобслуговуванні.
Де купити втулки з поліуретану
Обрати поліуретанові втулки стабілізатора на сайті polybush.com.ua можна завдяки зручній системі пошуку.
За потреби – скористайтесь індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
MR171441 Mitsubishi; MR171441 Mitsubishi; GOM-567 Ashika; GOM567 Ashika; ADC48052 Blue Print; ADC48052 Blue Print; 41139 Febi; 41139 Febi; RU-567 Japanparts; RU567 Japanparts; MI-BS025 Kautek; MIBS025 Kautek; SBS-5504 Kavo parts; SBS5504 Kavo parts; 70Z5013-OYO Oyodo; 70Z5013OYO Oyodo; MI-BS025 Polcar; MIBS025 Polcar; 871811 Sidem; 871811 Sidem; 89-72026-SX Stellox; 8972026SX Stellox; 00445826 TedGum; 00445826 TedGum; J75012YMT Yamato; J75012YMT Yamato.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | ASHIKA GOM567; Blue Print ADC48052; Febi Bilstein 41139; JAPANPARTS RU567; KAUTEK MIBS025; KAVO PARTS SBS5504; Mitsubishi MR171441; Oyodo 70Z5013OYO; Sidem 871811; Stellox 8972026SX; Yamato J75012YMT |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 26 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 17,5 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Mitsubishi |
| Мoдель | Colt |
| Оригінальний бренд і номер | Mitsubishi MR171441 |
| Ось установки | Передня |
| Серія | Colt 8 gen. (CJO) Хетчбек (1996-2003) |
- Ціна: 240 ₴



