
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 010152-36093
85 GB 5484 EA Ford поліуретанова втулка стабілізатора переднього v18
286 ₴
Показати оптові ціниПоліуретан – синтетичний матеріал, який успішно застосовують у виробництві автомобільних запчастин. Поліуретанові втулки стабілізатора – спосіб розширення ресурсу деталей підвіски авто..
Важливим параметром є твердість і еластичність поліуретану в цьому вузлі. Оптимальний показник зазначеної якості – 65-90 одиниць твердості по Шору. На дотик, якісна поліуретанова втулка має нагадувати гуму, а не пластмасу. В такому випадку деталь справді захищатиме вал стабілізатора поперечної стійкості від зношення.
Як обрати втулки стабілізаторів з поліуретану
Різні марки машин потребують індивідуального підбору поліуретанових деталей. Так, 85 GB 5484 EA Ford поліуретанова втулка стабілізатора переднього v18, її вісь встановленя передня, артикул деталі 010152, призначена для Ford Scorpio 1 gen. (GAE/GGE) Седан (1986-1994), Ford Scorpio 1 gen. (GAE/GGE) Універсал (1988-1994), Ford Scorpio 1 gen. (GAE/GGE) Хетчбек (1985-1994), Ford Sierra 1 gen. Універсал (1982-1986), Ford Sierra 1 gen. Хетчбек (1982-1986), Ford Sierra 2 gen. Седан (1987-1993), Ford Sierra 2 gen. Універсал (1987-1993), Ford Sierra 2 gen. Хетчбек (1987-1993).
Переваги і властивості
Діапазон застосування поліуретану у виробництві автомобільних запчастин дуже широкий. Адже вироби з цього матеріалу здатні зберігати свої властивості в агресивних умовах експлуатації, працювати за перепадів температур від -60°С до +80°С тощо.
Каталог PolyBUSH представлений широким спектром втулок стабілізатора із поліуретану для Fiat, SKODA, TOYOTA, BMW, RENAULT та інших марок авто.
Ці запчастини демонструють:
- поглинання коливань і вібрацій
- фіксацію елементів на кузові;
- стабільну витримку при критичних навантаженнях;
- плавність руху автомобіля;
- покращену динаміку руху авто;
- еластичність і міцність під час навантажень;
- стійкість до стирання;
- протидію впливу масла, бензину, розчинників і кислотного середовища;
- пружність в умовах перепадів температур;
- витримку високого тиску – до 105 МПа;
- відсутність сторонніх шумів і скрипіння.
Де купити поліуретанові втулки
Завдяки зручній системі пошуку, купити втулки стабілізатора на сайті polybush.com.ua не складає особливих зусиль.
За потреби – скористайтесь індивідуальною консультацією менеджерів. Телефонуйте за номерами +38 (050) 570-32-02, +38 (096) 280-70-79 чи задавайте питання у онлайн-формі. Підберемо для вас ідеальний комплект запчастин.
85 GB 5484 EA Ford; 85GB5484EA Ford; 6 143 189 Ford; 6143189 Ford; 6 175 961 Ford; 6175961 Ford; 6 152 415 Ford; 6152415 Ford; 410040 GKN-Spidan; 410040 GKN-Spidan; FD-SB-4862 Moog; FDSB4862 Moog; 1556028/S Otoform/FormPart; 1556028S Otoform/FormPart; 801802 Sidem; 801802 Sidem.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polybush |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Гума |
| Кросс-номери | Ford Motor Company 6152415; Moog FDSB4862; Sidem 801802 |
| Довжина | 44 мм |
| Висота | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 27 мм |
| Категорія | Втулки |
| Марка | Ford |
| Місце встановлення | Стабілізатор |
| Мoдель | Sierra |
| Оригінальний бренд і номер | Ford 6 143 189, Ford 6 152 415, Ford 6 175 961, Ford 85 GB 5484 EA |
| Ось установки | Передня |
| Серія | Sierra 2 gen. Хетчбек (1987-1993) |
- Ціна: 286 ₴



